slovenská verziaruska verziaenglish version
o spolocnostizezlavyroba zezielpyramidykontakt
Žezlá | KONT
v prípade záujmu nás kontaktujte info@zezla.sk

„Cylindre s náplňami z uhlíka a feromagnetov majú silný, rýchly a impulzívny vplyv, sú schopné odstrániť daný problém. Avšak energetický obal, ktorý vytvárajú je nestabilný, vydrží cca 24 hodín. Preto je potrebná pravidelná každodenná práca s nimi.

Ľudia trpiaci nízkym krvným tlakom musia byť opatrný pri práci s týmto typom žeziel, pretože môžu znížiť ich tlak ešte viac. Ak s týmito žezlami pracuje hypotonik pri nízkom atmosférickom tlaku, môže dôjsť ku kolapsu so všetkými dôsledkami. Ľuďom trpiacim vysokým krvným tlakom môže byť práca s týmito žezlami veľmi prospešná.

Žezlá KONT upravujú tlak na stav normálny, čo však závisí od genetiky dotyčnej osoby. Preto by sme sa nemali orientovať výlučne stupnicou tonometra. Ak má človek nižší tlak (podľa všeobecne známeho normálu) od útleho detstva, tak pravdepodobne je to jeho prirodzený stav a nejde o nízky tlak. To isté platí aj pre ľudí s vyšším tlakom.
Orientovať sa treba podľa toho, ktorým smerom vzniká výchylka krvného tlaku. Ak máte po celý život znížený tlak a pri zmene atmosférického tlaku sa váš krvný tlak zvyšuje, máte sklon k vysokému krvnému tlaku a mali by ste začať používať žezlá s náplňou z uhlíka a feromagnetík, teda Žezlá KONT.
Ak pri zmene atmosférického tlaku váš krvný tlak klesá, máte sklon k nízkemu tlaku. V tomto prípade, ak ťažko znášate výkyvy atmosférického tlaku, mali by ste začať používať žezlá s kremičitými náplňami. Práca s nimi upravuje nízky krvný tlak do normálu, ktorý je geneticky daný každému človeku. Ak vás netrápia problémy s krvným tlakom, môžete používať obidva typy cylindrov a nemusíte sa obávať žiadnych negatívnych pocitov a následkov.

Žezlá KONT blahodárne vplývajú na nervový systém a spôsobujú hlboký spánok. 27
Ľudia trpiaci cukrovkou by si mali dávať pozor, nakoľko tieto žezlá pri práci s nimi spôsobujú kolísanie hladiny cukru v krvi až o 2 - 3 jednotky. Obzvlášť si musia dávať pozor osoby, ktoré majú sklon k diabetóznej kóme a ľudia staršej generácie. Pri pravidelnej práci so Žezlami KONT sa stabilizuje úroveň hladiny cukru v krvi.

 
copyright © žezlá faraónov
design by and-solutions