slovenská verziaruska verziaenglish version
o spolocnostizezlavyroba zezielpyramidykontakt
Žezlá | QUARTZ
v prípade záujmu nás kontaktujte info@zezla.sk

Žezlá s náplňou z drobných kremeňov majú mäkší vplyv ale energetický obal, ktorý produkujú je stabilný. Pri pravidelnej týždennej práci s týmito žezlami sa vytvorí okolo praktikujúceho energetický obal zotrvávajúci ďalšie tri týždne.

Tieto cylindre sú veľmi vhodné pri prevencii srdcovo-cievnych chorôb, nervových depresií a liečbe nízkeho krvného tlaku. Majú veľmi silný antistresový účinok, pozitívny vplyv na nervovú sústavu a stimulujú aktivitu organizmu. Neodporúča sa s nimi práci neskoro v noci, nakoľko sú vitalizačné a po práci s nimi sa vám nebude chcieť spať.

Žezlá QUARTZ sa delia na tri typy:

Žezlá QUARTZ* - majú najmäkší účinok. Odporúčajú sa starším a slabším ľuďom a školskej mládeži na odstránenie syndrómu roztržitosti.

Žezlá QUARTZ** - sú najuniverzálnejšie. Majú rovnomerný vplyv bez nárazov.

Žezlá QUARTZ***
- ich pôsobenie je intenzívnejšie, väčšine ľudí je menej príjemný. Na prácu s nimi musí byť človek „pripravený“.

Priblížime si metodiku cvičenia so
Žezlami QUARTZ, vypracovanú lekárom – bioenergetikom Marekom Strawinskym:

„...Jedno zinkové Žezlo QUARTZ sa môže úspešne používať v osobnej imunoterapii chorými ľuďmi ... držanie žezla v dlani v priebehu 8 – 15 minút vyvolalo pomalý rozkvet životných síl, imunity do 100% a rozprúdeniu životnej energie v čakrách. Energia prijatá pri prvej práci udržovala organizmus týchto ľudí v samoliečebnom štádiu 2 – 3 dni. Na udržanie takejto úrovne energie stačilo po 48 hodinách držať žezlo 1 – 2 minúty.“

Zaujímavé sú tiež pozorovania moskovských astropsychológov Iriny a Michaila Kascejovcov:
„...Keď zachováme terminológiu súčasnej senzoriky a hovoríme o formách mysle (myšlienkovo vytvorených obrazoch naplnených emocionálnym nábojom), môžeme si všimnúť, že práve Žezlá QUARTZ zosilujú psychické možnosti človeka do takej miery, že aj osoba, ktorá neprešla špeciálnou prípravou je schopná materializovať objekty svojich mentálnych predstáv vo veľmi krátkom čase. Máme k dispozícii materiály o pokusoch na „spĺňači želaní“ s využitím Žeziel QUARTZ po dobu jedného týždňa, avšak spravidla sa treba riadiť výsledkami materializácie v rámci jedného mesiaca. Pri tom všetkom hrá obrovskú úlohu sám rituál, teda výber času na prácu so žezlami a tiež niektoré ďalšie podmienky jeho uskutočnenia.

 
copyright © žezlá faraónov
design by and-solutions